Politike

Meta letër Bashës dhe Kryemadhit: Përgjegjësia juaj është historike

Presidenti i Republikës Ilir Meta iu është drejtuar me një letër opozitës së bashkuar, Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhi, vetëm një ditë para mbylljes së fushatës elektorale të 25 prillit.

Bëhet me dije se në letrën e Metës, mes të tjerash shkruhet se “Përgjegjësia juaj ndaj Popullit Shqiptar është historike për të rivendosur rendin kushtetues dhe shtetin e së drejtës”.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: