Politike

Meta në bregdet me bluzën e Celtic: 26 kilometra vrap

Presidenti Ilir Meta e ka mbyllur ditën e sotme në bregdet duke bërë 26 kilometra vrap para perëndimit të diellit. Me bluzën dhe shallin e Celtic, Meta thotë se nuk është e lehtë të jesh pjesë e kampionave skocezë, për më tepër nuk është e lehtë të fitosh titullin e 10-të kampion, por sipas Presidentit munden.

”Nuk është e lehtë, por ne mundemi”- është slogani që përdor Meta për këtë video.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: