Politike

“Ndjehem i frymëzuar”/ Berisha pas takimit në Vlorë: PD do rikthehet më e fortë

Ish-Kryeministri Sali Berisha, pas takimit në Vlorë me simpatizantët demokratë, në një deklaratë për mediat, shprehet se PD do të rikthehet më e fortë se kurrë.

Berisha: Ndjehem i frymëzuar, ndjehem më i frymëzuar se kurrë. Ndjehem optimist. PD do rikthehet më e bashkuar se kurrë, më e fortë dhe më e hapur se kurrë dhe më demokratike gjithashtu.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: