Politike

Rama gjen kohë për berberin, “Qeros kemi lind të gjithë o çuna”

Kryeministri Edi Rama ka postuar ditën e sotme një video ku shfaqet duke u qethur tek berberi. Videoja e cila është postuar në llogarinë personale të Ramës në “Instagram”, është shoqëruar me mbishkrimin: Qeros kemi lind t’gjith o çuna

Duket se me të gjithë ngarkesën që ka fushta elektorale, kreu i partisë Socialiste Edi Rama ka gjetur kohë për të shkuar tek berberi dhe kujdesur për pamjen e jashtme, teksa nuk ka harruar ta postojë këtë gjë edhe në rrjetet sociale.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close