fbpx
Politike

Rama i qeshur në kafe: Me gjyshet vlonjate dhe nipat e mbesat e tyre

Gjatë qëndrimit në qytetin bregdetar këtë fundjavë, kryeministri Edi Rama përpos takimeve me strukturat e partisë dhe bizneset për t’u komunikuar vendimin se do të çlirohen nga taksat është ndaluar në një lokal për të zhvilluar një bisedë me gjyshet vlonjate.

“Me gjyshet vlonjate dhe nipat e mbesat e tyre” shkruan kreu i qeverisë në një postim në Facebook, që e shoqëron me foto nga biseda.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button