Politike

Zgjedhjet në PD/ Basha: Nga kjo garë do të dalim më të fortë dhe më të bashkuar

Teksa kanë mbetur një javë nga zgjedhjet për kreun e PD, kryetari në detyrë Lulzim Basha i cili kërkon një tjetër mandat në krye të kësaj partie shprehet se nga kjo garë do të dalin më të bashkuar. Basha shprehet se PD do të jetë më e vendosur për të luftuar me gjithë forcën deri në largimin e regjimit Rama-Doshi, për Shqipërinë dhe demokracinë.

“Nga kjo garë do të dalim më të fortë, më të bashkuar dhe më të vendosur për të luftuar me gjithë forcën që kemi deri në largimin e regjimit Rama-Doshi. Për demokracinë, për Shqipërinë dhe për shqiptarët”, shkruan Basha.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: