fbpx
Shëndeti

Top News – ‘Kontribut në pandemi’/ Vlerësohen mjekët Kalo e Brataj

Mjeku i njohur Tritan Kalo dhe Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj jane vleresuar te premten me certifikatën e mirënjohjes nga qendra “George. C. Marshall Albania” për kontributin që kanë dhenë gjatë pandemisë, duke vënë në rreziki jetën për të shpëtuar të tjerët.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button