Showbiz

“15 miliardë”/ Luizi dhe Kiara arrijnë shifra stratosferike në TikTok, videot e tyre më të shikuarat

Kiara dhe Luiz , çifti më i diskutuar në media së fundmi dhe dy konkurrentët e Big Brother Vip arrijnë miliarda klikime në TikTok.

Dyshja kanë qenë në qendër të vëmendjes që prej nisjes së edicionit të dytë. Ata kurorëzuan dashurinë e tyre edhe brena shtëpisë duke bërë një dasmë.

Në Instagramin e saj është postuar një “screenshot”, foto e cila tregon klikimet rekord të tyre në TikTok.

“15 billion views (15 miliardë shikime)”, shkruhet në Instagramin e moderatores Kiara Tito.

“Luiz dhe Kiara Ejlli”, shkruhet po ashtu në postim.

Ndërkohë Luizi numëron plot 6.2 miliardë shikime në TikTok vetëm në emrin e tij, ndërsa Kiara ka 3 miliardë.

Kiara është futur sërish në shtëpi para pak ditësh, ndërsa ka krijuar shumë “zhurmë” në rrjet, për sjelljen e saj ndaj Luizit dhe banorëve të tjerë, ku për këta të fundit disa e kanë quajtur arrogante.

"15 miliardë"/ Kiara dhe Luiz arrijnë shifra stratosferike

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close