Showbiz

20 kilogramë më pak, Ledjana kthehet e flet për lidhjen me kosovarin (VIDEO)

Ledjanën e kemi pasur çdo ditë në ekran. Por, prej kohësh ajo është distancuar pak me punët e veta.

Një rikthim që pritej, ajo e pati të dielën në Prive. Ish-protagonistja e formateve reality na tregoi të gjitha risitë e saj.

Nga 20 kilogramë më pak për veten, tek programet online të trajnimit dhe lidhja e dashurisë me një djalë nga Kosova. Ndiqeni intervistën e plotë më poshtë:

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close