Showbiz

A do ta falte tradhtinë Dojna Mema? Ja çfarë thotë moderatorja

Moderatorja Dojna Mema është në pritje të ëmbël për herë të parë dhe gjatë kësaj kohe ka qëndruar shumë aktive në rrjetet sociale.

Dojna ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit e saj ku i shtrojnë pyetje nga më të ndryshmet dhe ajo nuk heziton t’ju përgjigjet aspak. Si çdo vajzë të gjitha jemi kurioze të dimë mendimet e të tjerëve sidomos të personazheve të njohur nëse do t’ia falnin ndonjëherë tradhtinë partnerit të tyre.

“A do ta falje tradhtinë. Jo thjesht seksuale. Është më tepër se aq.”- e pyet një ndhekëse.

“E di çfarë? Jo nuk e mendoj. Kur ti lidh jetën me dikë ai të bëhet familje dhe familja nuk të tradhton. Nëse ndodh nuk është e tillë.”– shkruan Dojna.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close