Showbiz

A do të ketë një rikthim të Antonelës në Për’Puthen?

Antonela ka njoftuar ditën e sotme në një lidhje me skype se do të rikthehet në emision. Ajo tha se askush nuk ka shpëtuar nga ajo dhe se do të rikthehet.“Nuk isha mirë, por do të rikthehem sigurisht, nuk shpëtuat nga unë”, tha Antonela.

Ndërsa u pyet nga moderatorja Bora Zemani nëse kishte diçka për të thënë për Ledianën apo Mevlanin, ajo tha se nuk i njihte. “Kush janë ata se nuk i njoh?! I përshëndes të gjithë, edhe ata që më duana edhe ata që s’më duan”, tha Antonela.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: