Showbiz

“A do të martohesh me mua?”, Andi i bën propozimin e papritur Melisës

Që kur Andi u përfshi në skandalin me Tean, nuk kanë ndaluar thashethemet se mes tij dhe konkurrentes tjetër, Melisës se dyshja janë në një lidhje por nuk e tregojnë. Pas daljes së Melisës nga “Për’puthen”, duket se ajo më në fund e pranoi se mes tyre ka diçka.

Andi dhe Melisa janë parë së bashku në Tiranë madje kanë postuar edhe foto me njëri-tjetrin. Së fundmi, ish-konkurrenti ka bërë një koment epik në një nga fotot e Melisës ku i kërkon asaj dorën për martesë. “A do të martohesh me mua” -shkruan Andi në Anglisht ndërkohë që Melisa i ka kthyer një përgjigje duke lënë të nënkuptohet se do të mendohet.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: