fbpx
Showbiz

A është e lidhur me deputetin shqiptar? Arta Elezaj i jep njëherë e mirë fund polemikave

Aktorja Arta Elezaj ishte të shtunën mbrëma e ftuar emisionin e Luana Vjollcës, ku në një pjesë të shoët, u pyet në lidhje me historinë e saj të dashurisë. Kaçurrelsja komentoi zërat se ajo është në lidhje me një deputet të Kuvendit në Kosovë, dhe zbuloi se si qëndron e vërteta.

Pyetja për të ishte:<em> ”Arta pak kohë më parë u përfol për një lidhje dashurie mes teje dhe një deputeti të Kosovës. Na trego sot në “Shiko Kush LUAN” emrin e tij, ose tortën…”</em>

Lidhur me këtë pyetje Elezaj u përgjigj: <em>“Unë nuk kam asnjë unazë në gishtin tim, e ndër të tjera nuk ka asnjë deputet në skenë.”</em> Nuk dihet ende nëse Arta Elezaj është në një lidhje, por të paktën mund të heqim dyshimet e lindura për lajmet e fundit.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button