fbpx
Showbiz

A është ky i dashuri i ri i Rita Orës

Rita Ora (29) është parë dorë për dore me bashkëaktorin e saj në filmin Twist, Rafferty Law (23) të cilët kanë defiluar në tepihun e kuq të çmimeve të modës britanike

Twist do të jetë gati për premier në Sky Cinema në të njëjtën ditë që do të jepet premierë në tërë botën vitin e ardhshëm. Por, deri me tani Rita Ora është duke luajtur në një adaptim modern të Oliver Twist- ku rolin kryesor do ta luan Artful Dodger.

Rita Ora dhe Rafferty Law kanë kaluar shumë kohë në xhirimin e këtij filmi, kurse të hënën në mbrëmje ata janë parë dorë për dore në aftër-partyn e Giorgio Armanit në ndarjen e çmimin e modës në Britani.

Kjo ka mjaftuar që Rita dhe Rafferty të përfliten për një lidhje të re dashurie. /GazetaExpress/

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button