Showbiz

A jetojnë fëmijët e Markut me ty? Rudina Dembacaj nuk ia përton aspak ndjekësve: O zot çfarë…(Foto)

Rudina Dembacaj është një prej aktoreve që hera herës ndan pyetje përgjigje me fansat në rrjetet sociale, ku kurioziteti për jetën e saj private është shumë i madh. Një nga pyetjet më të shpeshta që i është bërë në ”pyetje përgjigjet” e fundit, është nëse fëmijët e Mark Frrokut jetojnë apo jo me të, dhe duket se këtu nuk e kanë mbajtur më nervat aktoren.

Ajo është shprehur e irrituar se sigurisht që fëmijët do të jetojnë me prindin e tyre.  “O zot çfarë pyetje leshi. Po pse me kë do i lërë prindi fëmijët”, shkruan Dembacaj në një prej përgjigjeve të saj. Ajo tregon po ashtu se prindërit e ish-deputetit nuk jetojnë me ta, ndërsa thotë se fëmijët e tij janë një dashuri e madhe. “Për zotin nuk ke si mos ti duash, janë dashni”, shkruan aktorja, që duket se i vë vulën të gjitha zërave që lidhen me familjen e saj.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: