fbpx
Showbiz

Ai ndërroi jetë tragjikisht, del albumi i ish të dashurit të Ariana Grande-s

Para se Mac Miller të ndërronte jetë në vitin 2018-të, ai po punonte për një album të titulluar “Circles”. Këngët e tij u përfunduan me ndihmën e kantautorit dhe producentit Jon Brion, i cili vazhdoi të kompletojë albumin.

Tashmë çdo gjë është gati dhe familja e reperit ka vendosur ta hedhë në treg. Ish i dashuri i Ariana Grande-s Mac Miller, ndërroi jetë tragjikisht në vitin 2018 nga mbidoza. Ai u gjet i vdekur në apartamentin e tij.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button