Showbiz

Aktori i njohur hollivudian në rolin e një shqiptari, shfaqet me varëse argjendi dhe si gangster

Aktori i njohur, Vinnie Jones do të luajë rolin e një gangster shqiptar në sezonin e dytë të filmit “Ligji dhe Rendi”. Si pasojë, 56-vjeçari është kthyer në tullac dhe ka ndryshuar stil të veshuri. Ai është fotografuar gjatë prapaskenave të filmit, teksa mbante të veshur një T-shirt të ngushtë të zi dhe pantallona të thjeshta.

Veshja e Vinnie spikaste nga rripi dhe këpucët me stil dhe një varëse të madhe argjendi tërheqëse që mbante në qafë. Sipas Deadline, personazhi i Vinnie është nga një bandë kriminale e shumë viteve më parë në Europë. Sa i përket jetës private, futbollisti i kthyer në aktor humbi gruan e tij Tanya në korrik të 2019, kur ajo tragjikisht pas një beteje gjashtëvjeçare me kancerin.

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: