fbpx
Showbiz

Aktori i njohur turk befason të gjithë me imazhin e ri

Burak Ozcivit është një aktor i simpatizuar edhe nga publiku shqiptar. Burak Ozcivit ka bërë emrin e tij të njohur edhe për publikun shqiptar me serialin ‘Kara Sevda’ një serial ky që bëri bujë në gjithë botën.

Është bërë një kohë që turku nuk është i angazhuar me ndonjë projekt të ri televiziv, dhe që nga përfundimi i ‘Kara Sevda’ ai ka filluar të ndryshoj imazhin, aktori ka rritur flokët.

Buark minuta më parë mori mijëra pëlqime në fotografinë e publikuar në Instagram ku duket shumë atraktiv me imazhin e  ri.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button