Showbiz

Alban Ramosaj flet për herë të parë për situatën e Beatrix: Ka qenë pak shqetësuese (FOTO)

Këngëtari i njohur, Alban Ramosaj, ishte një ditë më parë i ftuar në emisionin ‘Pardon My French’ të Top Albania Radio-s. Ai sigurisht u pyet për temën më të nxehtë të momentit të mediave rozë, në të cilën është përfshirë dhe motra e tij, Beatrix Ramosaj. Kjo e fundit prej disa javësh ndodhet brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” dhe ka pak kohë që ka nisur një romancë me aktorin e humorit, Donald Veshaj. Fillimisht vëllai i këngëtares së njohur u shpreh se ka qenë dakord me hyrjen e saj në BB VIP.

“Kisha mendime të ndryshme, por në fund thashë, pse jo?! Unë e njoh më mirë se kushdo Trixën, është njeriu më pozitiv dhe i sjellshëm. Ajo ka atribute që shumë femra duhet ta marrin shembull, pavarësisht se këto kohë është interpretuar ndryshe… Trixa është futur me një qëllim, të krijojë kujtime të bukura, të jetojë siç ka qejf, pa asnjë lloj djallëzie… Është një njeri që jeton poetikisht dhe dëshiron të krijojë momente, tha Albani.

Ky i fundit foli gjithashtu dhe për raportin e saj me Donaldin dhe se si i ka përjetuar komentet në rrjet.

“Ka qenë pak shqetësuese, por kur rri mendoj, kuptoj që nuk kanë idenë çfarë po flasin. Nuk na prek sepse ne e dimë se kush është Beatrix, e vërteta gjithmonë del. Nuk kemi asnjë lloj shqetësimi, shqetësimi i vetëm është që më ka marrë malli… Unë jam shumë i lumtur. Ajo gjithmonë ka patur problem të gjejë dikë që ta dashurojë dhe ta dojë. Është shumë e mirë pa pikë djallëzie. Ajo motra ime jeton nëpër filma, dashuron pa kushte, lum ai që do mund ta bëjë për vete… Donaldin nuk e kam takuar asnjëherë, as nuk kam shkëmbyer asnjë fjalë të vetme me të”, tha Albani.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: