Showbiz

Albana Osmani tregon çfarë ka bërë jashtë televizionit

Moderatorja Albana Osmani ka disa kohë që është shkëputur nga ekrani.  Por mesa duket ajo është duke projetin e saj më të ri, i cili nuk ka lidhje me televizionin.

Dy orë më parë, Albana ka publikuar një video në Instagram, ku shfaqet duke mbajtur në dorë librin e saj të parë, që do të vijë në gjuhën shqipe dhe në anglisht. Moderatorja ka treguar se libri do të jetë i zhanrit shkencë dhe fantazi dhe ngjarjet janë zhvilluar në vitin 2117.

Sakaq, Albana ka pohuar entuziaste se nga gëzimi i madh ka fjetur me të te koka e krevatit, duke paralajmëruar se libri do të publikohet në muajt e parë të vjeshtës. “MEZI PO PRESSSSSS Do të jetë në dy gjuhë, shqip dhe anglisht edhe në version te digitalizuar . Nje histori e jashtezakonshme mes nje grupi te rinjsh dhe Inteligjences Artificiale ne nje kohe ku mbi toke ka kaluar viti 2117. Nje best seller valle?!”, shkruan moderatorja krah videos.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: