Showbiz

Albërie Hadërgjonaj nuk njihet në fotot e fundit

Albërie Hadërgjonaj është duke shijuar pushimet në ishujt Bahams. Këngëtarja ka publikuar disa foto në profilin e saj në “Instagram”. Hadërgjonaj duket se ka ndryshuar shumë dhe nuk e tregon aspak moshën që ka.

“Kalova një ditë të mirë”, ka shkruar ajo krahas fotos.

Pavarësisht se vitet ecin, Alberia vazhdon të qëndrojë në formë shumë të mirë dhe kujdeset në maksimum për pamjen e jashtme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: