Showbiz

Alvisa dhe Bashkimi deklarohen për njëri-tjetrin: Erdhi koha t’ia bëjmë bam

Alvisa dhe Bashkimi e ndanë mendjen dhe këtë “Për’puthen Prime” deklaruan se janë në emision vetëm për njëri-tjetrin”. E emocionuar, Alvisa i shprehu pëlqimin Bashkimit, ndërsa tha se tani do të jetë e lumtur. “Kam kohë pa pasur kështu komente të bukura, shpresoj të jetë kështu tani e në vazhdim”, u shpreh Alvisa.

“Të kam dhënë kohë. Mendoja se mos kishe interes për ndonjë tjetër, por tani jam e sigurt”, i tha ajo konkurrentit. Në rrugëtimin e saj në “Për’puthen”, Alvisa ka pasur momente të vështira, sidomos kur ish i dashuri i saj, Hyseni e shantazhoi para të gjithëve. Pas disa ditëve pushim, ajo u rikthye në program dhe tha se arsyeja e vetme është pëlqimi që ka për Bashkimin.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: