Showbiz

Ambjente luksoze, ja hoteli ku do qëndroje këngëtarja shqiptare me famë botërore

Rita Ora sapo ka mbërritur në Sidney, pasi do jetë pjesë e jurisë së audicioneve të talenteve ” The Voice”. Rita Ora do jetë pjesë e kësaj jurie prandaj është zhvendosur në Sidney, dhe i duhet të izolohet për 14 ditë për shkak të pandemisë. Ajo do jetë pjesë e jurisë si gjyqtare duke bërë përzgjedhjen për talentet e reja dhe do japë gjykimin e saj nëse kanë apo jo talente pjesëmarrsit.

Ajo ka marrë një suitë të cilën duhet ta paguajë 500 nata, që deri në fund të qëndrimit të saj duhet të paguajë deri në 7000 dollarë. Vendi shihet se është tepër luksoz dhe nga vetë çmimi që duhet të paguajë këngëtarja.

 

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close