Showbiz

Amosi kishte frikë se do e turpëronte me sjellejt e tij në BBV, reagon Princ Leka! (Foto)

Tashmë e dimë që “Big Brother VIPAlbania 2” do të jetë ‘live’ në ekranet e shqiptarëve në një mbrëmje që pritet të jetë spektakolare, me shumë të ftuar dhe surpriza pafund për banorët brenda por edhe për publikun.

Edhe pse jemi mësuar ta shohim të martave dhe të shtunave, produksioni ka vendosur që shqiptarët ta shohin 24 orë në dy kanalet Big Brother VIP 1 dhe Big Brother VIP 2.

Këtë javë nga shtëpia e Big Brother VIP Albania është larguar aktori Amos Zahariu.

Ai rezultoi më pak i votuari nga televotimi javor, gjersa nuk kishte as biletë kthimi për të.

Pas daljes së tij pati shumë gëzim në shtëpitë e shqiptarëve pasi sipas tyre në shtëpinë më të famshme në Shqipëri ishte personazh tepër negativ.

Mirëpo, pas daljes së tij ai kërkoi një ndjesë publike kur shumë njerëz reaguan mes tyre dhe kunati i tij Princ Leka.

Aktori i njohur, e ka përmendur shumë që nuk donte të përfshihej në debate pasi nuk donte të turpëronte familjen dhe aq më tepër reputacionin e kunatit të tij, Princ Lekës.

Ky i fundit ka reaguar në postimin e Amosit që bëri në rrjetet sociale ku ai i uron mirëseardhjen në shtëpi.

Mirëpo një person i cili e quan veten elitë nuk ka përse të ‘frikësohet’ se do fëlliqë familjen dhe kunatin e tij ‘PRINC’.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close