Showbiz

Ana merr surprizën romantike për Shën Valentin nga konkurrenti i Përputhen

Ana Kauri është kthyer në një ndër vajzat më të pëlqyera nga “Përputhen”. Ajo është surprizuar këtë Shën Valentin nga një ndër konkurrentët e programit.

31-vjeçari Ervis Kurti i ka dhuruar një çokollatë me emrin dhe fytyrën e saj, së bashku me një trëndafil të kuq. Ervisi hyri në “Përputhen” vetëm pak ditë më parë, duke shprehur pëlqimin e tij për dy nga vajzat: për Anën dhe Jasminën. Ai i ka suprizuar të dyja vajzat me të njëjtën dhuratë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close