Showbiz

Ana zhvillon takimin e parë: Të thyej në mes nëse…

Me rikthimin e saj në program, Ana Lleshi ka zgjedhur Kriston për takimin e saj të parë.

Ajo tha se i duket sikur i jep energji pozitive ndërsa ai premtoi se do ta bënte këtë gjë. Nuk munguan batutat mes tyre ndërsa Ana e vuri re që Kristo ishte në siklet dhe nuk hezitoi t’i jepte përqafime.

Kristo: Premtoj se do të jap vetëm energji pozitive.

Ana: Nëse bën të kundërtën, të thyej në mes. Bëj shaka. Kush është Kristo?

Kristo: Bën punën në profesionin e vet dhe kush e njeh, e di mirë se cili është. Dua të të pyes, sa ka qenë koha që ke menduar të vish në emision dhe kush të ka mbështetur më shumë?

Ana: Më ka mbështetur një person i rrethit tim shoqëror dhe autorja e programit. Cilat janë pasionet e tua?

Kristo: Të bëj fotografi.

Ana: Jeton me familjen ose vetëm?

Kristo: Por jetoj me familjen prej 7 vitesh në Tiranë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: