Showbiz

Andi dhe Jasmina ‘kapen’ mat pasi thanë që u ndanë (FOTO)

Këngëtarja shqiptare, Diona Fona, para pak dite ka lansuar këngën e saj më të re të titulluar “Sheqer”. Sipas fansave, Diona Fona ndikoi në marrëdhënien e çiftit së këtij programi. Pak ditë më parë Andi i dha fund njohjes me Jasminën. Ai tërhoqi deklaratën që kishte bërë për të, duke u shprehur se nuk sheh përputhje mes tyre.

“Kam arritur në përfundimin se unë dua ta tërheq deklaratën, dua të tërhiqem komplet. Nuk dua. Kam duruar boll, e di dhe vetë shumë mirë.

A të kam thënë shumë herë që më intereson, që të kam shumë përzemër edhe prapë të respektoj, të admiroj, por siç e thashë më herët nuk shoh përputhje duke ndodhur mes nesh”, tha konkurrenti. Mirëpo, faqja “Spërputhu” në Instagram ka publikuar një foto ky dyshja shihen duke ngrënë në shoqërinë e njëri-tjetrit. Kjo ka bërë që të lindin dyshimet nëse deklarata e Andit ka qenë e vërtetë apo jo.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: