Showbiz

Andi “thumboi” Jasminën, por shumë shpejt u pendua (Foto)

Dy ish-konkurrentët e emisionit “Për’puthen”, Andi dhe Jasmina duket se i kanë dhënë fund çdo mundësie për t’u bërë çift jashtë emisionit. Me anë të një postimit në rrjetin social “Instagram”, Jasmina ka hedhur akuza në drejtim të Andit, duke e akuzuar për lidhje me këngëtaren, Diona Fona.

Ajo tha se ai po vrapon pas ‘femrës së gabuar’, teksa publikoi fotografi ku Andi kishte shkuar në xhirime e klipit të ri të Dionës, dhe kërkoi nga ndjekësit që mos të etiketojnë më në fotografi e video ku gjendet Andi, duke lënë të kuptohet se tani Jasminës nuk i intereson asgjë për të dhe njohja e tyre ka përfunduar. Pas këtyre fjalëve të ish-konkurrentes, ka reaguar edhe Andi, por që duket se është penduar pasi ka fshirë pas disa minutash postimin.

Dyshohet se ky ishte një thumb direkt ndaj Jasminës, që e akuzoi publikisht se iku nga ditëlindja e Fation Kuqarit për këngëtaren Diona Fona.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: