Showbiz

Andrra publikon foton e foshnjës me vëllain e madh dhe i zbulon emrin (FOTO)

Dy ditë më parë çifti shumë i dashur për publikun shqiptar, Andrra dhe Sinan Hoxha u bënë prindër për herë të dytë, me një djalë.

Edhe pse çifti nuk kishte publikuar asnjë detaj për vogëlushin, sot për herë të parë, ajo publikoi foton e tij teksa mbahej në krahë nga vëllai i tij i madh, Ansi.

Përmes kësaj fotoje, Andrra ka zbuluar emrin e foshnjës, të cilin e kanë quajtur Ayan. Në foton e dy vëllezërve Andrra shkruan: “Mirë se erdhe në botë vëllai im i vogël, Ayan”.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: