Showbiz

Angela Martini poston videon ndryshe për fansat e saj

Angela Martini ka joshur ndjekësit me postimin e fundit. Angela Martini është nga femrat më të komentuara shqiptare, kjo për shkak të suksesit që këngëtarja ka arritur në fushën e modelizmit. Ajo po qëndron aktive edhe në rrjetet sociale, bukuroshja ka publikuar një video nga një jaht së fundi në Instagram, ku joshë me lëvizjet provokuese. “Unë po e pëlqej pamjen, por ti” shkruante modelja e cila mori mijëra pëlqime dhe komente për këtë postim.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: