Showbiz

Antonela eliminohet nga shtëpia e BB

Është eliminuar përfundimisht nga shtëpia e BBV kokurrentja Antonela Berisha. Votat e publikut kanë vendosur që ajo të lërë përfundimisht lojën për çmimin e madh prej 100 mijë eurosh, për të cilin deklaroi pak më parë se nuk e kishte si qëllim dhe se i kishte vetë aq lekë. Banorët e nominuar ishin Meridiani, Iliri dhe Antonela.

Gjatë ditëve të fundit Antonela ka qenë në qendër të debateve dhe diskutimeve si brenda, ashtu edhe jashtë shtëpisë. Debati më i fortë i saj ishte me këngëtaren “Big Mama”, e cila la shtëpinë pak ditë më parë për këtë shkak.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close