Showbiz

Antonela feston ditëlindjen, pamjet nga festa me të ftuar VIP

Antonela Berisha, ish-konkurrentja e “Përputhen” ka festuar mbrëmë ditëlindjen. Antonela kishte organizuar një festë ku mblodhi miqtë e personazhe të njohur të ekranit. Nga postimet e shumta në Instastory ajo shfaqet teksa këndon e kërcen me miqtë e duket se ia janë kënaqur pamasë.

Nuk kanë munguar as urimet e shumta dhe dhuratat për Antonelën. Ish-konkurrentja kishte zgjedhur të vishej me fustan ngjyrë vjollcë për ditëlindje. Të ftuar nga “Përputhen” ishin Ana Lleshi, Princ Mile, Antoneta Koçi etj.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: