Showbiz

Antonela në makinë me Fationin/ Zbulohet arsyeja

Pak kohë më parë në rrjetet sociale qarkulloi një video ku Antonela shfaqet duke hipur në makinën e ish-konkurentit Fation Kuqari. Ai e ka pritur Antonelën derisa ajo futet në makinë dhe më pas ata janë larguar së bashku.

Kjo gjë shkaktoi shumë zhurmë në rrjet. Së fundmi, Antonela ka rrëfyer arsyen se përse se e ka takuar Fationin. Sipas saj, ish-konukurenti i ka sjellë një palë syze për reklamim në faqen e saj të Instagramit dhe më pas i ka kërkuar ta shoqërojë me makinë në disa vende për arsye personale të saj.  Tani presim të dëgjojmë edhe versionin e Fationit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: