Showbiz

Antonela sherr në studio: Atdhe zhgarravina më puthi me zor, donte më shumë…

Në puntatën e sotme në Përputhen, i ridiskutua çështja mes Antonelës dhe Atdheut, dhe puthjes së tyre jashtë emisionit. Antonela sot tha se ishte Atdheu ai që e puthi me zor në makinën e tij.

“Ai më puthi me zor, dhe unë i thashë për çfarë e bën këtë, dhe ai tha s’ma ha pika pika. Madje ai donte edhe më shumë por isha unë ajo që e refuzova,” tha Antonela.

Ndërkohë Atdheu e kundërshtoi menjëherë duke e quajtur aktore. “O Atdhe zhgarravina, mos gënje sepse e dimë shumë mirë të dy se çfarë ndodhi,” tha Antonela.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: