fbpx
Showbiz

Antoneta merr vendimin e shumëpritur, bën zgjedhjen mes Anduelit dhe Lulzimit…

As një surprizë romantike, me petale lulesh, gotë vere dhe qirinj në tryezë nuk tundoi Antonetën në vendimin e saj. Plot 10 muaj nga fillimi i “PërPuthen” Antoneta vendosi që t’i mbyllë derën Lulzimit për krijimin e një çifti së bashku, duke avantazhuar në këtë rast më shumë Anduelin, i cili është i përzgjedhuri i saj për javën e ardhshme.

Megjithatë konfirmoi se asgjë nuk ka mbaruar, takimi i radhës me Anduelin do të jetë vendimtar nëse ajo do të krijojë një çift me të, apo do të zgjedhë të largohet e vetme nga emisioni.

“Unë e prita disa javë kthimin e Lulzimit dhe kjo tregon vlerësimin tim për të. Ai është një djalë shumë i mirë, ka cilësi shumë të mira. Por e shikoj atë si shok”, u shpreh Antoneta.Top Channel

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button