fbpx
Showbiz

Arbana Osmani ndryshon “look” (Foto)

Moderatorja Arbana Osmani ka vendosur të bëjë ndryshim në pamjen e saj dhe këtë e ka treguar në llogarinë e saj në Instagram. Siç dhe e kemi parë Arbanën e karakterizon një stil i thjeshtë dhe unik e saj dhe duket se do vijojë t’i qëndrojë besnike këtij stili. Ajo ka postuar këto foto ku tregon se ka errësuar flokët dhe i ka zgjatur ata. Siç duket Osmani po bëhet gati për sezonin e ri dhe i ka dhuruar pamjes së saj një rifreskim që në fakt i shkon shumë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button