fbpx
Showbiz

Arbana Osmani sht atzënë? Xhemi Shehu i zbulon se kretin mikeshës së saj (Foto)

Një foto e publikuar ditën e sotme nga Xhemi Shehu me Arbana Osmanin, shkaktoi zhurmë të madhe në Instagramin e saj. Mirëpo menjëherë sytë e fansave shkuan tek barku i Arbanës i cili duket i fryrë nga ky kënd i fotos.

“Arbana je sht atzënë?”, nisën të komentonin fansat dhe përgjigjen ua ka dhënë Xhemi.

Moderatorja ka postuar të njëjtën foto në Instastory duke treguar se Arbana nuk është sht atzënë, por barku është fryrë nga ushqimet e përgatitura nga recetat e shijshme të librit të dytë.

“Ka akoma librin e dytë në bark”, shkruan Xhemi shoqëruar me figurën e një ek oje që tregon ushqim.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button