Showbiz

Ardit Gjebrea fiton betejën me Covid: Falenderoj engjëllin mbrojtës për ditët dhe netët pa gjumë

Producenti shumë i dashur nga publiku, Ardit Gjebrea ka fituar betejën me Covid-19. Lajmin e ka dhënë vetë ai përmes një postimi në Instagram, ku shfaqet i veshur sportive në një ambient me gjelbërim. Arditi ka falenderuar doktor Adrian Jorgjin, infermiere Florën dhe bashkëshorten Anilën, duke e cilësuar edhe si engjëll mbrojtës

“Kaq ishte! Tani filloi rekuperimi dhe së pari falënderoj: dr. Adrian Jorgjin që më ngriti në këmbë, infermiere Florën për durimin, Anilën engjëll mbrojtës për ditët dhe netët pa gjumë, miqtë që çdo mëngjes më mbushnin inbox të WhatsApp me merakun e tyre. Faleminderit dhe të gjithë ju që më keni shkruar dhe uruar shërim të shpejtë, jeni shumë të mirë dhe bekimet tuaja ishin doza e duhur për të mbajtur optimizmin lart – motiv force!
Tani sigurisht do duhet pak kohë deri sa të ndez të 5 motorrët, po kush na nxiton?
Dielli doli”, ka shkruar Gjebrea.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: