Showbiz

Arjan Konomi i nxjerr në shesh publikisht çfarë i ka bërë Sindi jashtë kamerave Julit

Sindi dhe Juli prej fillimit të rrugëtimit të këtij të fundit në Për’puthen kanë patur debate e përplasje të ashpëra në studio e rrjetet sociale. Mirëpo, duket se nuk i kemi parë të gjitha ato që janë thënë mes tyre. Ndonëse, aktualisht konkurrentët i kanë rregulluar gjërat mes tyre, opinionisti Arjan Konomi ka bërë me dije sot disa kërcënime që Sindi i kishte bërë Julit pak kohë më parë.

Gjatë një debati në studio, ku Sindi po shprehej se Antonela ka ofenduar Atdheun nga mbiemri, Arjani ndërhyn duke thënë se ato që ajo i ka thënë Julit janë më të rënda.

Ai zbuloi se Sindi kishte thënë se babai i saj do hakm errej ndaj Julit dhe madje ishte shprehur “Babi i tha bur.gut “Hapu”!” Por, nuk mbaron këtu, pasi ajo po ashtu ishte shprehur se edhe kushëriri i saj që ndodhej jashtë do vinte në Shqipëri pas debatit mes tyre.

E teksa Juli tha se këto nuk janë transmetuar, Sindi u shpreh se zënkat mes saj dhe Julit ishin fëminore.

Kujtojmë se dy konkurrentët e “Për’puthen” u kthyen në kryefjalën e rrjetit disa ditë më parë, pas batutës së famshme të vajit ekstra të virgjër të Borshit.

Ndonëse Juli tha se ia bëri Sindit këtë koment si kompliment, kjo e fundit u ofendua nga fjalët, duke u larguar më pas e ofenduar.

Më pas, Sindi akuzoi Julin se ka ofendua e familjen e saj në një video live në Instagram. Edhe në këtë debat, gjërat mes tyre u acaruan shumë.

Vetëm pak ditë më parë Sindi u shpreh se ka vendosur që të bëjë paqe me Julin dhe këtej e tutje të mos ju kthehet ofendimeve në të njëjtën mënyrë, por me dashuri. /News31

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: