Showbiz

Arjola Demiri: Përveçse më tradhtonte me një tjetër, burri edhe më rrihte

Aktorja Arjola Demiri ka rrëfyer sërish për martesën e saj që ka përfunduar në divorc. Arjola sot gjatë bisedës me banorët rrëfeu se ka vuajtur nga depresioni si pasojë e ndarjes nga babai e tre fëmijëve të saj. “Ndodhi një dhunë fizike dhe aty nuk durova dot më gjatë.

Më tha s’ke ku shkon, nuk të merr më njeri me 3 fëmijë. Kam kaluar krizë identiteti, e doja atë më shumë se veten’’,- tha Arjola. Më tej ajo tha se si pasojë e kësaj gjendje ka dashur t’i japë fund jetës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: