Showbiz

Arjola puth në buzë Beniadën, Meridiani hedh batuta

Arjola dhe Beniada kanë mbyllyr ditën me një puthje të shkëmbyer në buzë.  Arjola jo rrallë herë shkëmben në formë miqësorë puthje të tilla me vajzat e shtëpisë.

Nëpërmjet kësaj puthjeje të ndodhur mbrëmjen e djeshme, Arjola zgjodhi që t’i tregonte Meridianit koefidencën dhe afrimitetin e madh që ka fituar gjithë këto ditë me Beniadën. Pas këtij veprimi nuk kanë munguar as ironizimet dhe batutat e Meridianit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close