Showbiz

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha martohen së shpejti. Zbulon detaje nga dasma

Moderatorja e njohur Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha do të martohen së shpejti. Lajmin e ka konfirmuar blogerja në “Goca dhe Gra” në Top Channel, ku tregoi edhe detaje të tjera nga dasma e shumëpritur.

Armina tha se dita e kurorëzimit do të jetë në fund të shtatorit, por pa zbuluar ende datën.

Unë i kam shpërndarë ftesat, kam filluar. Duhet të martoheshim në 2020, por kishim pandeminë. Është në fund të shtatorit, por datën do e zbulojmë pak më vonë. Ta lëmë pak si telenovelë”- tregoi Armina.

Ajo tha se fustanet i ka gati, pasi dasma e çiftit ishte planifikuar që në vitin 2020, por u shty për shkak të pandemisë. Armina tregoi se Vivienne Westwood ka qepur një fustan enkas për të.

Fustanet e shkreta kanë qenë që 2020. Njëri prej tyre është bërë nga një stiliste e imja e preferuar dhe është enkas për mua, nga Vivienne Westwood. Tjetri është bërë nga një stilist shqiptar”- tha Mevlani.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close