Showbiz

Armina Mevlani duke tymosur krah Zen Berishës dhe kërcim lozonjar me një mashkull tjetër

Armina Mevlani pak kohë më parë martoi mikeshën e saj të ngushtë. Ajo mori pjesë në dasmë bashkë me të fejuarin e saj, Shkëlzen Berisha. Por, më në fund kanë mbërritur pamjet e xhiruara nga dasma, ku Armina qenka kënaqur shumë.

Në një fragment ajo ka ndarë një video, teksa konsumon një cigare përkrah partnerit të saj, Zen Berishës, e më pas ka ndarë momentet teksa kërcen me shoqërinë e saj. Me një fustan në ngjyrë shege, me një prerje të lirshme poshtë, Armina Mevlani ka kërcyer si një balerinë e vërtetë përkrah një mashkulli tjetër, që duket se është miku i saj.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: