Showbiz

Arsimi del nga “Përputhen” dhe shfaqet me unazë floriri në gisht

Arsimi vendosi të premten që të largohet nga Përputhen dhe shkaku sipas tij, u bë djali i tij, që kishte nevojë për disa vizita. Djali i ish- konkurrentit u bë publik së fundmi nga Arsimi, ku ky i fundit e postoi në Instagramin e tij.

Ndërkohë, ai ka postuar edhe një story, ku ka një unaze floriri, dhe Arsimi tregon se është një dhuratë. “Nuk ka rëndësi dhurata, por mundi.” Por kush ja bëri këtë dhuratë atij?

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: