fbpx
Showbiz

Artan Hoxha përballet me të papriturën në emision, gazetari shfaqet si kurrë më parë

Jemi mësuar që ta shohim gjithnjë në panelet e emisionet me kërshëri për të mësuar atë që jo shumëkush e thotë me zë dhe figurë sa i përket botës së krimit.

Megjithatë, ditën e djeshme, Artan Hoxha u përball me një situatë krejtësisht të papritur teksa ishte i ftuar në “Top Show”.

Ai festonte ditëlindjen dhe bashkëshortja zgjodhi që t’i bënte një surprizë “live”. Ajo erdhi në studio me një buqetë me lule dielli dhe e uroi nën syrin e qindra njerëzve që po e ndiqnin.

Momenti kur Artan Hoxha surprizohet nga gruaja e tij

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button