Showbiz

Atdheu dhe Sindi mungojnë në Për’puthen, zbulohet arsyeja

Atdheu dhe Sindi nuk janë të pranishëm në puntatën e sotme të “Për’Puthen”. Në hyrje të emisionit, moderatorja Bora Zemani sqaroi se Atdheu mungon për shkak se është infektuar me COVID, duke i uruar atij shërim të shpejtë.

Ndërsa Sindi nuk është e pranishme, pasi një i afërmi i saj është në kritike të rëndë shëndetësore.

“Atdheu nuk do të jetë në ditët në vijim sepse është infektuar me COVID, ne i urojmë shërim të shpejtë dhe të kthehet sa më shpejt në studio. Edhe Sindi nuk do të jetë pasi ka një të afërm në gjendje të rëndë. Ne i urojmë shërim të shpejtë dhe sigurisht edhe atë e presim sa më shpejt në studio”, tha Zemani.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: