fbpx
Showbiz

Atdheu që do grua mendon për Borën/ Ja dhurata e bukur që i bëri

Kjo javë në “PërPuthen” duket se ka nisur mbarë, ndërsa Atdheu ka surprizuar moderatorin, Bora Zemanin dhe vajzat. Ai i dhuroi Zemanit një tufë me lule, për faktin se ajo ka patur edhe ditëlindjen pak javë më parë, ndërsa në pusulle i kishte lënë edhe një mesazh të bukur.

“Urime ditëlindjen moderatorja më e bukur në Shqipëri”, kishte shkruar ai. Pas kësaj ai surprizoi edhe vajzat, ku i dhuroi secilës nga një trëndafil të kuq.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button