Showbiz

Aurela Gaçe para 25 vitesh, kujton veten kur kostumin e kishte marrë borxh

Aurela Gaçe është një nga këngëtaret shumë të dashura për publikun. Aurela është ndjerë nostalgjike dhe këtë gjë e ka treguar në rrjetin social Instagram.

Këngëtarja ka publikuar disa video në Instastory, ku ka treguar se sot plot 25 vite më parë është ngjitur për herë të parë në skenën e festivalit të RTSH.

Ajo kujton sesi e ka filluar karrierën e saj, ku kushtet nuk kanë qenë aspak të mira. Kostumin që ajo ka veshur e ka marrë borxh diku e ndërsa flokët i ka prerë vetë. Të gjitha detajet, Aurela i ka shkruar edhe vetë në brendësi të foto

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close