Showbiz

Aurela publikon këngën “Çupa nga Vlora” me një videoklip veror

Aurela Gaçe e ka lansuar projektin e ri muzikor, të cilin e ka titulluar “Çupa nga Vlora”. Kënga me ritme verore është shoqëruar me videoklip dhe është prodhim i vet këngëtares. Enis Mulaj qëndron prapa këtij realizimi, të cilit ia ka bërë muzikën dhe orkestrimin.

Tekstin e ka shkruar Nexhip Seraj së bashku me Aurelën, derisa incizimin, miksimin dhe masterizimin e ka bërë Enis Mulaj. Për anën vizuale është angazhuar Frame Production që e ka xhiruar videon muzikore. /Telegrafi/

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: