Showbiz

Babi i “tërheq veshin” Fifit në Big Brother, ja porosia që i jep

Mbremjen e djeshme pas gjithe trazirave qe kane ndodhur ne Big Brother, Fifi ka marre nje surprize. Pak dite me pare ajo ka treguar se i mungojne shume familjaret madje i ka pare edhe ne enderr. Me tej rrefen se ata kane bere gjithcka dhe nuk i kane folur tre dite per vendimin qe ajo mori per tu bere pjese e shtepise. Mungesa e tyre Fifi shprehet se ka ndikuar edhe ne gjendjen e saj emocionale.

Me tej mes lotesh Fifi ka rrefyer se kur ka ardhur ne Tirane ne fillim nuk ka shkuar 4 muaj ne shtepi sepse nuk kishte leke, ka patur edhe dite qe s’ka patur per te ngrene, e asokohe as ata s’mund te vinin ne Tirane. Me pas ajo eshte takuar mes lotesh me babin, ku i ka treguar se e ka marre malli. ”Eshte baba jem, eshte mbreti jem.”- ka thene Fifi.

”Ti po e di pse kam ardhur, se nuk je ti Fifi qe jam mesuar me te pa. Je e mire por s’po behesh Fifi qe dua une. Ti ke hy ne gjynah ti e di qe ste kam mesuar kurre ti besh ato gabime qe ke bere aty. Une ste kam mesuar me bo ato gjeste, ato gjojna qe ke bere. Duhet me e perkrah njeriun qe ka nevoj jo me e demtu. Te fala duhet ti kerkosh njeriut qe gabon, por ti ke gabu shume.

Pse ke dale prej Filloretes ti, ti je cika e mire e babes. E ate jeten tende qe po e ben, zogu qe lendohet nuk duhet te gjej veten gjithkund. Jeta nuk eshte per tu lenduar, pse nuk po del prej lendimit( ka thene ai duke nenkuptuar qe nuk duhet te lendohet prej Granitit).

Une dua te behem krenar me ty, erdha me pa a je Filloreta apo ke hy ne shtrese tjeter. S’me ka pelqy qe ti sje kon Filloreta.”- ka thene ai. Me tej ai ka thene se do ta mbeshtesin por duhet ti nderoje.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: